Kategórie

Výrobcovia

Odber noviniek

Predajcom je spoločnosť Life M s.r.o., so sídlom Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany u Prahy, IČO: 05081904

Príjem a potvrdenie objednávok
Príjem objednávky: denne v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30 hod, eShop neobmedzene.
Do 3 pracovných dní Vám zašleme potvrdenie objednávky, ktoré bude obsahovať informácie o dostupnosti Vami objednaného tovaru, spolu s predpokladaným dátumom doručenia.
Pokiaľ nebude potrebné ďalšie upresnenie objednávky alebo dodatočné informácie, tovar Vám bude dodaný do 3 pracovných dní.

Termíny doručenia tovaru
Doručený tovar (platí pre položky skladom): do 2 – 3 pracovných dní alebo podľa informácií uvedených v potvrdení objednávky.
Dodacia lehota (platí pre položky, ktoré nie sú skladom): do 2 - 4 týždňov nebo lebo podľa informácií uvedených v potvrdení objednávky.
Tovar na pokrytie víkendových služieb musí byť objednaný najneskôr do štvrtka 13:00 hod.

Predajné ceny
Uvedené ceny u jednotlivých produktov sú aktuálne, v EUR-ách, bez ceny za dopravné a balné. Akčné ceny platia po dobu časovo určenú alebo do vypredania zásob.

Dopravné a balné
1) Nechladený tovar:
Pri nákupe nad 260,- EUR (bez DPH) je dopravné zdarma.
Pri nákupe do 260,- EUR (bez DPH) účtujeme dopravné 14,- EUR (bez DPH).

2) Chladený a mrazený tovar:
Pri nákupe chladeného tovaru (CoolPacks) do 760,- EUR (bez DPH) účtujeme cenu 29,- EUR (bez DPH).
Pri nákupe mrazeného tovaru (doprava na suchom ľade) do 1.780,- EUR (bez DPH) účtujeme cenu 62,- EUR (bez DPH).

Dopravné nebude účtované u zbytkových dodávok, zapríčinených absenciou tovaru na sklade.

Miesto dodania
Tovar Vám bude doručený na dodaciu adresu, ktorú ste uviedli vo formulári. Vyhradzujeme si právo odmietnuť vybavenie objednávky, pokiaľ je zadaná dodacia adresa neúplná alebo na prvý dojem zjavne pochybná. O tomto odmietnutí Vám zašleme informáciu na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Prevzatie tovaru
Kupujúci sa zaväzuje odobrať objednaný a zaslaný tovar a zaplatiť celkovú cenu za objednaný tovar vrátane všetkých poplatkov uvedených v objednávke (dopravné). Pokiaľ kupujúci opakovane neplní svoj záväzok odobrať a zaplatiť za objednaný tovar podľa stanovených obchodných podmienok, predávajúci má právo vybavovanie ďalších objednávok tohto kupujúceho pozastaviť, prípadne odmietnuť.

Záruka na tovar
Na tovar je záruka 24 mesiacov. 
Na prístroje zaisťujeme záručný i pozáručný servis.

Reklamácia dodaného tovaru
Prípadné reklamácie na poškodený, chybne dodaný, prípadne inak nevyhovujúci tovar, je možné uplatniť do 3 pracovných dní od prevzatia tovaru na vyššie uvedených kontaktoch. Na neskoršiu reklamáciu už nebudeme brať ohľad. Pre reklamáciu môžete použiť e-mailovú adresu info@lifem.sk

Vrátenie tovaru bez udania dôvodu
Nákup tovaru cez internet sa riadi zákonom č. 40/1964 Z.z., Občiansky zákonník. Kupujúci má právo od zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu a bez akejkoľvek sankcie do 14 dní od prevzatia plnenia. Tovar, ktorý chce kupujúci týmto spôsobom vrátiť, nesmie byť poškodený a musí byť vrátený vrátane pôvodného príslušenstva. Predajca má povinnosť vrátiť kupujúcemu zaplatené finančné čiastky do 30 kalendárnych dní od dostúpenia od zmluvy. V prípade poškodenia alebo opotrebenia výrobku si predávajúci účtuje 10 % poplatok z kúpnej ceny ako náhradu škody.

Vrátený tovar pred splatnosťou faktúry
V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy v dobe, keď mu bude tovar dodaný a nebude z jeho strany eště uhradená kúpna cena podľa splatných podmienok uvedených na faktúre, účtuje si predávajúci storno poplatok z kúpnej ceny vo výške 10 %.

Doklady k dodávkam
Tovar je dodávaný spolu s dodacím listom a faktúrou, ktorej štandardná splatnosť je 14 dní (alebo podľa dohody). Inú formu (napr. dobierka) je nutné dohodnúť vopred.

V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@lifem.sk

Tieto obchodné podmienky vrátane ich súčastí sú platné a účinné od 1. 12. 2016.


Tento web je součástí skupiny MEDESA
Vybavení klinických laboratoří
www.medesa.cz
Zdravotnické pomůcky
www.medesacare.cz
Testování sportovců
www.sport-test.cz
Produkty VERMEIREN
www.vermeiren.cz
Produkty pro vědu a výzkum
www.lifem.cz